Вболівальники з України не зможуть потрапити до Італії на матч збірної

Наявність квитка на матч Євро-2020 Україна – Англія не є підставою для в’їзду в країну.

У зв’язку з проведенням футбольного матчу між збірними України та Англії вже цієї суботи у Римі, в посольстві України в Італії нагадали правила в’їзду.

Відзначається, що туристичні поїздки для громадян України все ще знаходяться під забороною. Відвідати Італію українці зможуть лише за наступних підстав:

  • робота;
  • навчання;
  • лікування;
  • повернення на постійне місце проживання;
  • обставини, пов’язані із необхідністю надання невідкладної медичної допомоги.

Винятки на подорожі:

1. Повторний в’їзд/виїзд до Італії громадянам Італії / ЄС / Шенгенської зони та членам їх сімей, а також особам, які мають довгострокові статус резидента та членам їх сімей у разі перебування (транзиту) за останні 14 днів з країн блоку “Е” (відповідно до Директиви 2004/38/EC).

2. Можливість в’їзду в Італію з країн групи «E» для осіб, які мають підтверджені стабільні відносини (навіть якщо вони не проживають спільно) з громадянами Італії / ЄС / Шенгенської зони або фізичними особами, які проживають в Італії на законних підставах.

Водночас обов’язковою умовою після перетину кордону є проходження десятиденної самоізоляції. Детальніше з умовами в’їзду до країни можна ознайомитись за посиланням.


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.

Відкриті країни, куди можна поїхати влітку 2021

Найцікавіші напрямки