Весна прийшла: найцікавіші події у різних куточках України

Разом з BlaBlaCar, найбільшим маркетплейсом для автодорожніх поїздок (подорожі з попутниками чи автобусні поїздки), ми зібрали найцікавіші події цього березня в Україні. Музичний фестиваль, творчий вечір чи, можливо, дегустація молодого вина? Обирайте те, що до душі саме вам, і плануйте подорож.

ХVII фестиваль вина в Берегово

6-8 березня 2020

Фото Kelsey Chance

Фестиваль вина в Божоле вже давно став міжнародним. Щорічно протягом 20-ти років сюди приїжджають винні експерти, власники виноробів Франції, Італії, Іспанії та інших країн. У цьому році фестиваль пройде в Берегові з 6 по 8 березня, де гості зможуть продегустувати та придбати краще вино минулорічного врожаю. Розважальна програма фестивалю — хід лицарів винного ордену Святого Венцеля.

Шевченківські дні

9-10 березня 2020

Щорічно в Україні святкують день народження Кобзаря. У 2020 році українці вшанують 206-ту річницю від дня народження видатного українського поета, яка, до речі, була внесена до календаря визначних дат ЮНЕСКО для святкування у всьому світі.

9 березня Національний історико-етнографічний заповідник “Переяслав”, а також будинок-музей Тараса Шевченка влаштовують творчі вечори, в цей же день планується покладання квітів на Тарасовій горі й біля пам’ятників Шевченку. У кожному місті України планується своя програма. Наприклад, у 2019-му році львів’яни поставили рекорд — одночасно 350 бандуристів грали на площі біля пам’ятника поетові.

День святого Патріка

14-17 березня 2020

День святого Патріка — відоме у всьому світі ірландське національне свято в честь небесного покровителя Ірландії — святого Патріка. Як і в інших європейських містах, в Києві також проходять його святкування. У найближчу суботу до свята в українській столиці пройде парад з різноманітними костюмами, автомобілями та оригінальними декоративними елементами. Учасники зберуться біля пам’ятника Тарасу Шевченку біля червоного корпусу КНУ, пройдуть через Золоті Ворота, Андріївський узвіз і фінішують біля пам’ятника Григорію Сковороді. У той же день парад відбудеться і в Одесі, організаторами якого є Одеський муніципальний театр духової музики ім. А. Саліка і студія ірландських танців Grand Emerald.

Kharkiv Music Fest 2020

28 березня – 10 квітня 2020

Фото Louis Hansel

Щороку організатори Kharkiv Music Fest запрошують поціновувачів класичної музики на фестиваль. Місія події — популяризувати класичну музику серед української молоді, знайомити їх з кращими міжнародними творами. У 2020-му році фестиваль присвячений 250-річчю від дня народження Людвіга ван Бетховена.

Крім класики, гості фестивалю зможуть відвідати джазову і техно програму, а також ознайомитися з різними соціальними, освітніми та культурними проектами, які будуть представлені на фестивалі.

8 українських музичних фестивалів 2020, які скоро перевершать європейські