Віддалений ірландський острів розшукує двох доглядачів

Ірландський острів Great Blasket оголосив вакансію для двох осіб для управління своїми гостьовими будинками та кав’ярнею з квітня по жовтень 2021-го.

Вакансія вимагає, що двоє людей, в ідеалі подружжя або друзі, керували кав’ярнею та котеджами на острові з 1 квітня по 1 жовтня 2021. Торік подружжя Бойлів перемогли у 24 000 претендентів з усього світу та отримали бажану роботу. Незважаючи на відсутність електрики, Wi-Fi та гарячої води, острів є надзвичайно популярним туристичним місцем.

Фото:  Geography Photos / Universal Images Group / Getty Images

Найзахідніший острів Європи Great Blasket – одночасно дикий та романтичний. Останні постійні мешканці виїхали близько 1953 року. Зараз він залишається в основному незаселеним, крім кількох білокам’яних котеджів, які відкриті для туристів у високий сезон.

Управителі острова повинні будуть доглядати три кам’яні котеджі, прибирати та підготовлювати їх для нових гостей. Їм також доведеться керувати кав’ярнею, подаючи каву та чай туристам та пастухам, які прибувають на човнах.

Фото: Nutan / Gamma-Rapho / Getty Images

Заявку на участь в конкурсі можна залишити за посиланням. Кінцевий термін подачі – п’ятниця, 22 січня 2021. Водночас цього року обмежено кількість заявок, через велику кількість охочих минулого року.

За матеріалами: Lonely Planet


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.