Відтепер в аеропорту “Бориспіль” можна зробити експрес-тест на Covid-19

Він дасть можливість пасажирам, які прибувають до України з країн “червоної зони, здати тест та припинити самоізоляцію.

В пресслужбі “Борисполя” повідомляють, що тепер на другому поверсі терміналу D працює пункт забору біоматеріалу для проведення ПЛР-тестування на COVID-19.

Також у пасажирів є можливість здати тест та отримати відповідний сертифікат з результатом перед вильотом за кордон. ля цього пасажирам потрібно прибути в аеропорт завчасно та зателефонувати за номером +38044-281-72-35 або +38063 980-67-47, щоб співробітники аеропорту зустріли та супроводили до пункту забору біоматеріалу. Сертифікат видається не тільки українською, а й англійською мовою.

На території летовища тестування здійснюють: Медичні лабораторії ADONIS, «Ескулаб», «МедЛаб», «ІММД», «UNIVERSUM.CLINIC». Вартість послуг визначається кожною лабораторією самостійно – від 890 грн до 1400 грн.

Додатково організовано послугу з проведення експрес-тестування для визначення антигена SARS-CoV-2, час проведення тестування – до 20 хв, вартість послуги кожна лабораторія визначає індивідуально від 700 грн до 800 грн.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.