Влада Єгипту заборонила туристам залишати межі курортів без ПЛР-тесту

В Єгипті посилили контроль для мандрівників, які в’їжджають в країну. При в’їзді до Єгипту, окрім туристичних зон, громадянам потрібно надати негативний результат тестування на Covid-19.

Про це пише УНІАН з посиланням на указ прем’єра Мустафи Мадбули.

Відповідно до нових правил, з 8 серпня туристи, які прибуватимуть до Єгипту морським, наземним чи повітряним шляхом, змушені будуть надати негативний тест на коронавірус, зроблений не пізніше 72 години до в’їзду.

Водночас, обмеження не стосуються вїзду до Шарм-еш-Шейха, Хургади, Таби, Марса-Алам і Мерса-Матрух. Крім того, без наявності негативних ПЛР-тестів туристам за межі курортів виїхати не вдасться.

Обмеження на в’їзд були ухвалені урядами країн світу у зв’язку з пандемією COVID-19, що поширилася західними державами в березні 2020 року. Разом зі зменшенням кількості хворих на коронавірус низка країн переглянули правила для іноземців, що діяли під час посиленого карантину, і відкрили кордони для туристів.

Нагадаємо, влада Єгипту дозволила з 1 липня відновити міжнародне авіасполучення до головних морських курортів країни для іноземців. Крім того, в Єгипті зменшили ціни на туристичні візи та квитки в музеї.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.