Влітку на Прикарпатті з’явиться містечко гуцульських хобітів

Цього літа, неподалік міста Верховина, що в Івано-Франківській області, побудують поселення Хобітхіл з трилогії “Володар перснів”.

В планах організаторів проєкту – поєднати традиції і культуру казкового міста Хобітанія та справжньої Гуцульщини, повідомляє автор проєкту Андрій Боєчко на своїй сторінці у Facebook.

На гірській поляні ми побудуємо казкове містечко, яке ви бачили в фільмі “Володар перснів”! Але це буде не бутафорське кіношне поселення, а справжнє, реальне, екологічне, сучасне, енергозберігаюче, казкове містечко“, – розповідає Андрій Боєчко.

Фото: Svitlana Kopytko-Iliychuk

На території містечка працюватимуть колиба, санна та лижна траса, тарзанка та інші атракції, зокрема і для дітей. Також в планах, розмістити майстерні гончарів, ковалів, килимарів та різьбярів.

Завершити проєкт планують в липні 2020. Всього хочуть збудувати 20 “хобітських” домівок, які прийматимуть гостей. Водночас, тут житимуть кілька мешканців на постійній основі.

Неабияку увагу організатори приділяють екології. Так, на території містечка буде діяти заборона на використання поліетиленових пакетів, а туристи та місцеві зобов’язані будуть сортувати сміття. Крім того, під час будівництва не зрубали жодного дерева.

За матеріалами: 24tv


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші