Все більше українців шукають варіанти подорожей недалеко від дому

В Google повідомили, що все більше українців шукають варіанти для літнього відпочинку, віддаючи перевагу внутрішнім подорожам по Україні.

Про це розповів менеджер зі зв’язків з громадськістю Google Україна Євгеній Качалін, пише Укрінформ.

COVID-19 кардинально змінив всі плани на відпустку в 2020 році. Карантинні заходи і заборони на поїздки вагомо вплинули на світові галузі, особливо сильно постраждала індустрія подорожей. Поступово обмеження в Україні починають слабшати, і все більше українців шукають в Google варіанти літнього відпочинку як всередині країни, так і за кордоном. Ми проаналізували поточні тенденції пошукових запитів, пов’язаних з відпочинком, щоб зрозуміти, як українці думають про подорожі та туризм в ці безпрецедентні часи“, – зазначив представник Google Україна.

Після послаблення обмежень на поїздки, це відобразилось і на статистиці пошуку Google. В компанії повідомили, що інтерес українців до подорожей розпочав відновлюватись з кінця квітня в середньому 6% щотижня.

Загалом пошуковий інтерес в червні зріс на 46%, як порівняти з квітнем, і майже досяг докарантинного рівня.

Обмеження на міжнародні поїздки і проблеми з рейсами і аеропортами переключили увагу на внутрішній ринок, і українці шукають місця для подорожей в своїй країні. Так, цього року великою популярністю користується відпочинок в Коблево, Лазурному і Затоці“, – зазначають у Google.

За результатами пошуку в Google десятка популярних напрямків для відпочинку в Україні має такий вигляд: Коблево, Лазурне, Затока, Бердянськ, Одеса, Приморськ, Урзуф, Білосарайська коса, Київське море, Кирилівка.

Щодо міжнародних туристичних поїздок, то сплеск інтересу є до тих країн, які відкрили свої кордони для туристів з України. Найпопулярнішими міжнародними напрямками є – Туреччина, Албанія, Єгипет, Болгарія, Чорногорія, Грузія, Мальдіви, Балі (Індонезія), Хорватія та Греція.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.