Визначні пам’ятки Копенгагену перетворили на дитячі садки

Шкільні будні для дитячих садків Копенгагена стали набагато цікавішими, оскільки навчання тимчасово проходять на територіях туристичних локацій, таких як – парк Тіволі.

Нещодавно уряд Данії оголосив, що діти до 11 років можуть повернутись до шкіл та садків. При цьому, вирішено забезпечити місця для соціального дистанціювання та зосередитись на навчанні на свіжому повітрі.

Як і більшість визначних пам’яток для відвідувачів у всьому світі, такі пам’ятки, як Копенгагенський зоопарк, Національний музей Данії та футбольний стадіон ФК “Копенгаген”, повинні були закритись, щоб зменшити поширення COVID-19. 

Тепер же, разом з іншими житловими, спортивними та культурними асоціаціями, вони відкрили свої двері для навчання дітей. Наприклад, парк Тіволі – є другим найстарішим у світі парком розваг та п’ятим найбільш відвідуваним тематичним парком в Європі. Діти, яким пощастило проводити будні в парку Тіволі , користуються під час занять ігровим майданчиком Rasmus Klump і замком Андерсена.

Заходи соціального дистанціювання передбачають, що кожна дитина має відведений простір в 1 кв.м. Усі заходи проводяться на вулиці, де це можливо, з виконанням усіх санітарних процедур.

Ми щасливі, що можемо допомогти і ми звикли до дітей, – каже директор “Тіволі” Ларс Лібст. – У нас є простір у саду та ряд приміщень, які наразі не використовуються, оскільки Тіволі закритий через COVID-19 . Звичайно, атракціони та інші заходи все ще чекають, коли ми відкриємось для гостей, але тим часом приємно, що ми, як парк розваг, ще можемо подарувати дітям гарний день

За матеріалами: Lonely Planet


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.