Windrose розпочала літати до Хорватії

Українська авіакомпанія відкрила сезонні рейси з України до курортів Хорватії.

Леліти прямими рейсами можна з Києва у Спліт, Пулу та Дубровник. Крім того, з Харкова, Львова, Дніпра, Одеси і Миколаєва можна летіти до Хорватії зі зручною пересадкою у Києві.

Київ-Спліт

Льотна програма буде виконуватись з 4 липня по 13 вересня 2020 по вівторках, четвергах та неділях. Вартість квитків – від €114 в одну сторону.

Київ-Пула

Сезонні рейси у Пулу будуть здійснюватись з 5 липня по 13 вересня по вівторках, четвергах та суботах. Вартість квитків Київ-Пула – від €150.

Київ-Дубровник

Перельоти планують виконувати з 17 липня по 28 серпня по п’ятницях. Вартість квитків – від €202 в один бік.

На усіх рейсах Windrose з України до Хорватії в ціну включено перевезення зареєстрованого багажу до 23 кг та ручну поклажу.

МЗС України інформує, що наразі до Хорватії мають право на в’їзд: працівники медичних закладів, медичні дослідники та співробітники, спеціалісти з догляду за особами похилого віку та особи, яким необхідна термінова медична допомога; прикордонники; перевізники товарів та інші представники транспортних служб з урахуванням необхідності; дипломати, співробітники поліції, служби та команди цивільного захисту, представники міжнародних організацій та міжнародних військових контингентів; особи, які їдуть з туристичною метою або з інших робочих питань, або які мають інший економічний інтерес; особи, які їдуть з метою навчання, або мають інші невідкладні особисті обставини.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.