Wizz Air автоматизує повернення коштів за відмінені рейси

Угорська лоукост-авіакомпанія WIzz Air повідомила про автоматизацію відшкодування вартості квитків у зв’язку з великою кількістю відмінених рейсів.

Пасажирам, рейси яких були скасовані через поширення пандемії COVID-19, компанія автоматично начислить компенсацію 120% від вартості квитків на їх рахунок Wizz.

Водночас, Wizz Air тимчасово відключила функцію онлайн-реєстрації запитів зі скаргами до 14 квітня 2020. Для того, щоб переконатись, що система зможе обробити скасовані останнім часом перельоти.

В компанії запевняють, що всі запити будуть розглянуті, навіть якщо це займе більше часу, чим зазвичай, а також гарантує, що пасажири матимуть право на компенсацію вартості квитків скасованого рейсу.

Пасажири, які здійснювали бронювання через туристичних агентства, а також через туристичні агентства онлайн, повинні зв’язатися з компанією, в якій вони придбали квитки.

У таке досить незвичайний час ми просимо залишатися з нами, і, по можливості, користуватися послугами самообслуговування, про яких інформуємо вас в електронних листах. Це допоможе зменшити надзвичайно інтенсивне навантаження на наші колл-центри“, – повідомили у Wizz Air.

Нагадаємо, раніше Wizz Air повідомив про закриття усіх авіарейсів з України.

Як отримати компенсацію за затриманий або скасований рейс

Від €200 до €750

Де шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі, знижки до 50%
  • Booking.com — бронювання готелів, вілл та апартаментів
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, вілл та незвичного помешкання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа

Корисне в подорож

Теги: