Wizz Air планує вийти на нові маршрути в Європі після закінчення карантину

Угорська лоукост-авіакомпанія Wizz Air має намір вийти на нові ринки в Європі і готується провести перетасування флоту.

Про це заявив під час онлайн-конференції на Aviation Week глава лоу-коста Йожеф Вараді, передає Avianews.

«Наш основний фокус залишається на Центральній і Східній Європі. Саме тут ми шукаємо найбільші можливості. Але ми також в пошуку специфічних можливостей в Західній Європі і дивимось на схід. Абу-Дабі хороший приклад цього – тут ми навіть розширюємо наші початкові плани», – сказав Вараді.

Після зняття карантинних обмежень на подорожі, в компанії планують на першому етапі виконувати тільки 30% рейсів. Протягом 2-3 місяців цей показник може вирости до 75-80%. До повноцінної роботи лоукостер може повернутись через 5-6 місяців.

Голова Wizz Air зазначив, що компанія не буде переносити терміни поставки нових літаків і очікує 25 Airbus A321neo протягом наступних 20 місяців.

«Велика частина учасників ринку йде назад і відкладає поставки літаків. Отримуючи більше літаків, я досить суттєво збільшую конкурентну перевагу », – аргументував глава Wizz Air.

Раніше Wizz Air заявив про намір звільнити 1000 працівників, що становить 19% від загального числа персоналу, і скоротити розмір зарплат. Дані заходи лоукост зробить, щоб впоратися з впливом пандемії COVID-19 на галузь. В даний час авіакомпанія виконує тільки 3% рейсів від початкового плану.

Wizz Air: все, що вам потрібно знати про авіакомпанію

Бронювання, багажні правила, додаткові послуги

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: