Wizz Air продовжила термін призупинення рейсів в Україну до 30 квітня

Угорська лоукост-авіакомпанія Wizz Air не планує запускати авіасполучення з Україною до 30 квітня 2020 року.

Як пише ЦТС , про це перевізник проінформував в суботу, 28 березня.

В авіакомпанії повідомляють, що пасажири, чиї бронювання було змінено, будуть автоматично сповіщенні електронним листом, за умови якщо вони бронювали квитки на сайті компанії або через мобільний додаток. В такому разі, компенсації у розміні 120% від вартості квитка буде перерахована на рахунок Wizz у вигляді кредиту, який можна використати протягом наступних двох років на придбання послуг і товарів Wizz Air.

Якщо пасажири виберуть грошове відшкодування, дана операція потребуватиме більше часу для виконання. В такому випадку вони отримають повідомлення на електронну пошту з інформацією про необхідні кроки. Однак, компенсація буде становити тільки 100% відшкодування від початкової вартості тарифу.

Раніше повідомлялося про те, що рішенням Кабінету міністрів України з 27 березня припинять всі пасажирські перевезення, крім перевезень, що здійснюються через Міжнародний аеропорт Бориспіль.

Нагадаємо, Wizz Air планував закрити авіарейси в Україну до 14 квітня 2020.

Як отримати компенсацію за затриманий або скасований рейс

Від €200 до €750

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримуйте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.