Wizz Air створила інтерактивну мапу для планування подорожей

Авіакомпанія Wizz Air презентувала інтерактивну карту, в якій зібрані правила країн та аеропортів щодо подорожей рейсами компанії.

На карті можна переглянути поточні правила подорожей до країн, до яких літає Wizz Air. Для цього, необхідно клацнути на аеропорт чи країну вильоту і обрати пункт призначення.

Всі країни позначено відповідними кольорами в залежності від карантинних обмежень. Зеленим позначають країни де немає обмежень на в’їзд повітряним транспортом, жовтим – часткові обмеження (тестування/карантин), червоним – повна або часткова заборона на в’їзд до країни.

Карта оновлюється щоденно о 18:00 за центральноєвропейським часом. Скористатись мапою можна за посиланням.

Зверніть увагу, що відповідальність мандрівника полягає в тому, щоб перевірити відповідні обмеження на поїздки в тій чи іншій країні, щоб забезпечити допустимість в’їзду/виїзду з певної країни!“, – наголошують у Wizz Air.

Водночас, в компанії додають, що ця карта та пов’язані з нею посилання не повинні служити основним джерелом інформації для подорожей, і ні в якому разі вони не повинні замінювати відповідні офіційні положення країн.

Нагадаємо, МЗС України також запустило інтерактивну мапу з правилами подорожей за кордон.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.