Wizz Air та Ryanair відкрили продажі квитків до України

Майже одночасно у двох лоукостерів, Wizz Air та Ryanair, з’явилися в продажу квитки з України. Так спочатку на сайті Wizz Air з’явилися квитки з Німеччини, Британії та Польщі в Київ, Львів та Одесу з найближчою датою бронювання 4 липня.

Згодом продажі на рейси в Україну відкрив й ірландський лоукостер Ryanair: на сайті з’явилася можливість бронювання квитків в Мілан, Рим та Барселону.

Чи варто оптимістично сприймати цю новину?

Як би нам не хотілося вірити у швидке закінчення війни, старт продажів авіаквитків не можуть давати ніяких прогнозів, щодо подальшої ситуації в країні. Політ цивільної авіації неможливий поки тривають бойові дії. Очевидно, що лоукостери вирішили застосувати ту саму модель, що й у 2020 році під час пандемії: дешево розпродавати квитки в рахунок майбутніх подорожей. Таким чином компанії отримують кошти, щоб підтримати своє існування.

Чи варто купувати такі квитки?

З великою ймовірністю ці рейси можуть не відбутися. Але на прикладі пандемії, авіакомпанії можуть запропонувати перерахувати кошти за квитки на бонусний рахунок з можливістю в майбутньому придбати за ці кошти інший квиток. Тож купівлю таких квитків скоріше треба сприймати як благодійний внесок на підтримку улюбленої авіакомпанії або мікроінвестицію в майбутні подорожі.

Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.

Теги: