Wizz Air відкриє нові рейси з Одеси в ОАЕ

Угорська авіакомпанія Wizz Air запустить прямі авіарейси з Одеси в Абу-Дабі (ОАЕ) восени цього року.

Авіакомпанія має намір літати з Одеси в столицю ОАЕ з 1 жовтня 2020 з частотою 2 рейси на тиждень – по четвергах та неділях. Вартість квитків – від €48 в одну сторону або €76 туди-назад.

Одеса – Абу-Дабі – Одеса (04.10.2020 – 18.10.2020) – €76

Переліт здійснюватиме новостворена в Абу-Дабі дочка Wizz Air, яка має IATA-код 5W. Маршрутна мережа також включає рейси в Єреван, Софію, Афіни, Кутаїсі, Александрію, Ларнаку, Катовіце, Бухарест, Клуж-Напока і Будапешт.

В ОАЕ починаючи з 7 липня 2020 року дозволили в’їзд туристам. Водночас особи, які прибуватимуть до країни, повинні гарантувати, що вони відповідають усім вимогам для в’їзду в ОАЕ. Зокрема, іноземним туристам перед прибуттям необхідно буде заповнити “Форму декларації про стан здоров’я”. Вони також повинні будуть зробити тест на COVID-19 з терміном дії не більш ніж чотири доби (96 годин) до дати вильоту для підтвердження відсутності вірусу після прибуття.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.