Wizz Air відтермінувала відновлення рейсів в Україну до середини червня

У зв’язку з рішенням уряду про продовження карантинних обмежень щодо подорожей, угорська лоукост-авіакомпанія Wizz Air відтермінувала відновлення рейсів в Україну до 15 червня включно.

Про це повідомляє ЦТС.

Пасажири, які придбали квитки на дати до 15 червня, зможуть отримати 120% компенсації на рахунок Wizz у вигляді кредиту. Його можна буде використати протягом двох років на покупку послуг і товарів компанії.

Крім того, пасажири можуть отримати 100% грошове відшкодування від початкового тарифу квитка. У той же час компанія попереджає, що це займе більше часу для виконання. 

Пасажири, які здійснювали бронювання через туристичні агентства, а також через онлайн-туристичні агентства, повинні зв’язатися з компанією, у якої вони придбали квитки.

Нагадаємо, Wizz Air анонсувала запуск 7 нових рейсів з України та відкриє базу у Львові. Також, авіакомпанія ввела нові правила у літаках під час пандемії.

Wizz Air: все, що вам потрібно знати про авіакомпанію

Бронювання, багажні правила, додаткові послуги

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.