Wizz Air встановила нові правила в літаках під час пандемії

Угорська лоукост-авіакомпанія Wizz Air з 1 травня 2020 запровадила нові правила в літаках для запобігання поширенню коронавірусу.

Про це повідомив комерційний директор Wizz Air Джордж Міхалопулос в інтерв’ю для ЕП.

Пасажирам рекомендується реєструватися на посадку та купувати послуги онлайн. Також ми рекомендуємо користуватися кіосками для самостійного здавання багажу та скринінгом пунктів контролю безпеки з швидким доступом для подальшого забезпечення фізичної дистанції під час підготовки до посадки.“, – розповідає директор.

Крім того, він розповів, що на літаках компанії встановлені фільтри HEPA, що очищують повітря в салоні від 99,97% вірусів і бактерій. Проте члени екіпажу та пасажири і далі повинні носити маски під час польоту.

Також, екіпаж роздаватиме пасажирам дезінфікувальні засоби, перестане пропонувати бортові журнали та рекомендуватиме користуватись опцією безконтактної оплати покупок на борту.

На тих рейсах – де це можливо, екіпаж спостерігатиме за дотриманням дистанції між сидіннями. Також, в компанії обіцяють щоденно прибирати літаки з урахуванням усіх рекомендацій.

До речі, Wizz Air анонсувала відкриття 7 нових маршрутів з України та відкриє постійну базу у Львові.

Wizz Air: все, що вам потрібно знати про авіакомпанію

Бронювання, багажні правила, додаткові послуги

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: