Wizz Air ввела добровільний екологічний збір

Дане нововведення дозволяє пасажирам вирахувати вплив авіарейсу на навколишнє середовище та компенсувати викиди вуглекислого газу.

Новий екологічний збір є добровільним для пасажирів. Для вирахування викидів авіакомпанія створила на сайті спеціальний калькулятор. Щоб отримати результати потрібно просто вказати маршрут та кількість пасажирів.

Після розрахунків, система вкаже на кількість палива, що витрачається на перевезення, обсяги викидів вуглекислого газу і вартість нейтралізації таких викидів.

Якщо розглянути авіарейс з Києва у Варшаву, то на одну людину витрачаються 68 літрів палива та виділяється 160 кг CO2. Компанія пропонує оплатити збір у розмірі 1,72 євро, щоб нейтралізувати викиди вуглекислого газу на даному рейсі.

Наразі, отримані кошти Wizz Air має намір направити на два проєкти. Перший – використання газів з органічних відходів як джерела енергії в Еквадорі, другий – висадка дерев в Уганді.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: