Wizz Air ввела збір за бронювання сусіднього місця

Угорська авіакомпанія Wizz Air пропонує нову послугу, за допомогою якої можна заблокувати сусіднє місце в салоні літака.

Як повідомляє Avianews, послугою “Місця поруч” можуть скористатись тільки два дорослих мандрівники, якщо вони купують квитки в рамках одного бронювання за тарифом Basic без включеного вибору місць

Вартість послуги складає 12 в одну сторону і 24 за переліт туди-назад. Оплата збору не дозволяє обирати місця в салоні, однак гарантує посадку поруч. Водночас, пасажири не можуть розраховувати на розміщення в аварійних рядах і перших рядах поруч з виходом.

Така політика дозволяє авіакомпаніям заробляти додаткові гроші на зборі за вибір місць або на продажу дорожчих тарифів з включеним вибором місць.

Нагадаємо, раніше схожу послугу ввела авіакомпанія Eurowings, давши можливість залишити сусіднє крісло вільним під час перельоту.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.