Wizz Air залишив в системі бронювання лише три рейси з України

Лоукост Wizz Air різко скоротив маршрутну мережу, в системі бронювання залишилось лише три напрямки з Києва, Львова та Одеси. Рейси – після жовтня 2022.

Як пише “Інтерфакс-Україна”, Wizz Air виставив ціни тільки на квитки Київ – Абу-Дабі, Запоріжжя – Вроцлав і Запоріжжя – Катовіце. Ще у квітні в системі бронювання було 12 напрямків з Києва, шість – зі Львова, ще кілька – з Одеси.

З початку російського вторгнення в Україну Wizz Air скасував рейси до 26 березня, а на початку березня – продовжив до червня. Власникам квитків запропонували повернути кошти або покласти їх на річний депозит для бронювань у майбутньому з 20% добавкою.

В аеропорту “Київ” залишилось три літаки компанії, ще один у Львові, які не встигли вилетіти з України до початку війни. Конкурент Wizz Air – ірландська авіакомпанія Ryanair відмовилась від усіх рейсів з України на необмежений термін.

Нагадаємо, Wizz Air виділив 10 тис. безкоштовних квитків для українських біженців, які летять з Болгарії, Угорщини, Польщі, Румунії та Словаччини до Великої Британії для участі у програмі “Житло для України”.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.

Теги: