Wizz Air зупиняє здійснення всіх авіарейсів з аеропорту “Київ” до 14 квітня

Угорська лоукост-авіакомпанія Wizz Air, сьогодні, повідомила про призупинення всіх авіарейсів зі своєї бази в Міжнародному аеропорту “Київ” у зв’язку із закриттям більшості аеропортів в Україні.

Як повідомляє Крылья, всі авіарейси будуть скасовані на період з 24 березня по 14 квітня.

Зазначається, що дане рішення має на меті зменшення поширення пандемії COVID-19. Пасажири, чиї бронювання змінились, будуть автоматично повідомлено по електронній пошті.

Компанія пропонує 120% компенсації вартості квитків за скасовані рейси, яка буде перерахована на рахунок Wizz у вигляді кредиту, який можна буде використати протягом наступних 2 років на придбання послуг і товарів Wizz Air.

Також, пасажири можуть вибрати грошове відшкодування, яке вимагає більше часу для виконання. Вони отримають відповідне повідомлення на електронну пошту з інформацією про необхідні кроки для отримання компенсації. В цьому випадку вони будуть мати право тільки на 100% відшкодування від початкового тарифу квитка.

Пасажири, які здійснювали бронювання через туристичні агентства, а також через онлайн-туристичні агентства, повинні зв’язатися з компанією, в якій вони придбали квитки.

Як отримати компенсацію за затриманий або скасований рейс

Від €200 до €750

Де шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі, знижки до 50%
  • Booking.com — бронювання готелів, вілл та апартаментів
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, вілл та незвичного помешкання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа

Корисне в подорож

Теги: