WIZZ Youth Challenge – конкурс для студентів від Wizz Air

Угорська авіакомпанія Wizz Air анонсувала про запуск щорічного міжнародного конкурсу WIZZ Youth Challenge, що дає можливість студентам поборотись за безлімітні подорожі літаками компанії.

Авіаперевізник пропонує студентам університетів та коледжів продемонструвати свою ділову хватку, критичне мислення та навички вирішення бізнес-проблем від топ-менеджерів Wizz Air.

До участі в конкурсі допускається команда з максимум чотирьох студентів, які повинні бути зараховані до університету країни, що включена в мережу Wizz Air. Індивідуальна участь не допускається.

Команди повинні зареєструватись на сайті WIZZ Youth Challenge до 1 вересня 2019. Наступного дня учасники отримають доступ до тематичного завдання, рішення на яке потрібно знайти до 15 вересня. Результати будуть оголошені 30 вересня. Топ-команди пройдуть у фінал, який відбудеться 14-15 жовтня 2019 року у Будапешті, де зможуть продемонструвати свої ідеї керівництву авіакомпанії.

Переможець конкурсу отримає можливість здійснювати необмежену кількість мандрівок в мережі Wizz Air цілий рік та вечерю з генеральним директором компанії, крім того авіакомпанія втілить ідею переможців у життя. Друге місце одтримає два безкоштовні квитки в обидва боки на одного члена команди, третє місце – один безкоштовний квиток туди-назад на одного члена команди.


Де шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі
  • Booking.com
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, за посиланням на вас чекає бонус $39 на перше бронювання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Tickets.ua —  пошук авіаквитків, жд та автобусів
  • Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа