Як забронювати безкоштовне жило від Airbnb для українських біженців

Раніше в Airbnb заявили, що готові надати безкоштовне житло для 100 000 українських біженців. Проте, багато хто звернув увагу, що на сервісі неможливо забронювати таке житло. Насправді безкоштовне проживання можна отримати у форматі купонів, які роздають партнери Airbnb. Розповідаємо як це зробити.

Сервіс Airbnb.org реалізує благодійне житло через некомерційні організації на місцях, які відповідають за бронювання та координацію перебування біженців. Серед таких організацій: International Organization for MigrationHIASNova Ukraine, уряд Німеччини та Save the Children Sweden.

Українці можуть отримати купони на проживання номіналом €1000 – €2000 через організацію Nova Ukraine, заповнивши онлайн-форму за посиланням novaukraine.org/airbnb, у телеграм боті t.me/Marshzhinok_bot чи надіслати запит на [email protected] Надалі отриманий купон можна використати для бронювання благодійного житла на сайті AirBnB.org

Подати заявку може кожен громадянин України, який покинув країну після 20 лютого 2022 року. Кожна заявка розглядається індивідуально впродовж 2-4 днів. Пріорітет надається людям, які терміново потребують житло.

Детальна інформація про подання заявки та відповіді на часті питання.

Також купон на проживання можна отримати через організацію Марш Жінок, яка пропонує допомогу для жінок, які шукають тимчасове житло в Європі та інших країнах світу. Для заповнення анкети потрібно перейти в телеграм бот t.me/Marshzhinok_bot і слідувати інструкціям.

Важливо! Ця ініціатива надає купони на житло лише для жінок та дітей, що вимушені виїхати закордон через війну. Також в організації наголошують, що зараз приймаються бронювання здійсненні до 10 квітня.

Нагадуємо, що до 15 квітня в українців є можливість скористатися акцією Booking та забронювати житло в Європі зі знижкою 50-99%.

Також  готелі групи PKF hospitality group надали можливість бронювання 5 безкоштовних ночей в майже 400 готелях.

Схожі корисні матеріали:

Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.