Які напрямки обирають українці для зимового відпочинку у 2020 році

Найбільшим попитом на зиму 2020/21 користується Єгипет.

Як повідомляє УНІАН з посиланням на туроператора Join UP!, станом на 10 листопада 2020 року в його системі бронювання найбільше українців планує взимку відправитися в Єгипет – 84% бронювань. За ним слідує Танзанія (7%) і тури в ОАЕ (4%).

У компанії зазначають, що через пандемію COVID-19 цього літа, багато туристів планують пляжний відпочинок на зиму. Для цього можна відправитись в популярні серед українців – Єгипет та ОАЕ. Крім того, можна запланувати поїздки до відкритих для України екзотичних країн – Мальдіви, Занзібар, Домінікана і Мексика.

Для тих, хто чекає зиму, щоб скоріше стати на лижі, цього року можна відправитись в гори Туреччини. Також, доступні поїздки в традиційну зимову Софію (Болгарію).

Втім, якщо перетин кордонів викликає тривогу, для українців завжди доступні – Карпати, де вже готуються до запуску гірськолижного сезону.

До речі, в Google назвали найпопулярніші напрямки в Україні за пошуковими запитами.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.