Якщо буде введено нове правило блокування середніх крісел, Ryanair не відновить авіарейси

Голова Ryanair Group Майкл О’Лірі пригрозив, що лоукост не буде відновлювати польоти, якщо уряд введе вимогу блокування середніх крісел в літаках в рамках політики соціального дистанціювання.

Про це пише Avianews.

«Тільки якщо влада заплатять за порожні середні крісла, інакше не повернемося до польотів. Ми не можемо заробляти гроші при завантаженні 66%. Навіть якщо зробити це, вільні середні крісла не забезпечують соціальне дистанціювання. Це ідіотська ідея, яку ніяк не можна втілити в життя», – поскаржився О’Лірі в інтерв’ю Financial Times .

Водночас О’Лірі виступає за альтернативні заходи, які допоможуть знизити ризики інфікування пасажирів без зменшення крісел у літаках. Він наводить приклад Азії, де перевіряють температуру в аеропортах, а носіння маски стало обов’язковим при користуванні транспортом.

В Ryanair прогнозують, що компанія зможе відновити понад 40% в липні, проте літаки будуть заповнені на 50-60%. Вже в серпні лоукостер може збільшити кількість рейсів до 60% від плану, у вересні – до 80%.

Влітку 2021 роки, Ryanair може вийти на показники 2019 року і навіть показати зростання, проте пасажиропотік аеропортів все одно буде залишатися менше, ніж був до початку кризи.

Також, в Ryanair прогнозують цінові війни авіакомпаній, що стимулюватимуть відродження авіаринку.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: