Голова Ryanair Group Майкл О’Лірі пригрозив, що лоукост не буде відновлювати польоти, якщо уряд введе вимогу блокування середніх крісел в літаках в рамках політики соціального дистанціювання.
Про це пише Avianews.
«Тільки якщо влада заплатять за порожні середні крісла, інакше не повернемося до польотів. Ми не можемо заробляти гроші при завантаженні 66%. Навіть якщо зробити це, вільні середні крісла не забезпечують соціальне дистанціювання. Це ідіотська ідея, яку ніяк не можна втілити в життя», – поскаржився О’Лірі в інтерв’ю Financial Times .
Водночас О’Лірі виступає за альтернативні заходи, які допоможуть знизити ризики інфікування пасажирів без зменшення крісел у літаках. Він наводить приклад Азії, де перевіряють температуру в аеропортах, а носіння маски стало обов’язковим при користуванні транспортом.
В Ryanair прогнозують, що компанія зможе відновити понад 40% в липні, проте літаки будуть заповнені на 50-60%. Вже в серпні лоукостер може збільшити кількість рейсів до 60% від плану, у вересні – до 80%.
Влітку 2021 роки, Ryanair може вийти на показники 2019 року і навіть показати зростання, проте пасажиропотік аеропортів все одно буде залишатися менше, ніж був до початку кризи.
Також, в Ryanair прогнозують цінові війни авіакомпаній, що стимулюватимуть відродження авіаринку.