Японський готель пропонує безкоштовне проживання за невелику послугу

В Токіо готель New Shohei запропонував мандрівникам безкоштовне проживання за невелику послугу.

Про це повідомляє Укрінформ.

Гостей просять вказати на своїх сторінках у соціальних мережах, що вони зупинялись саме в цьому готелі і запостити кілька фото з номеру.

Фото: Hotel New Shohei

Таке рішення керівництво готелю прийняло через різкий спад ділової активності. В деякі дні тут взагалі не було відвідувачів, тому було вирішено здавати кімнати безкоштовно.

Водночас гостей не просять писати захоплені відгуки і не ставлять жодних вимог до постів. Якщо відвідувачі не захочуть розкривати своє місце розташування під час перебування в готелі, вони зможуть запостити фото вже після від’їзду.

Фото: Hotel New Shohei

Готель New Shohei розташований в районі Сіндзюку, за декілька кроків від низки популярних атракцій. Акційна пропозиція не позбавляє «безкоштовних» гостей жодної з послуг, доступних «платним» постояльцям. Вони навіть отримують доступ до гостьового лаунжу, де подають безкоштовну каву, сік і алкогольні напої. Крім того, на них очікує безкоштовна тарілка сашимі.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.