Єгипет дещо змінив правила тестування для туристів

Мандрівники, які приїхали без сертифіката вакцинації, тесту або чия довідка виглядає сумнівно, повинні будуть зробити ПЛР-тест в аеропорту.

Вартість такого аналізу коштуватиме близько $20, а турист буде ізольований до отримання результату, пише 34Travel.

Наразі українців впускають в Єгипет на підставі негативного ПЛР-тесту, зробленого не пізніше ніж за 72 години до в’їзду, експрес-тесту не пізніше, ніж за 24 години до прибуття, або сертифікату, що підтверджує повний курс вакцинації.

Додаткове тестування в аеропорту може вимагатись, якщо довідка щодо тестування викликатиме сумніви в єгипетських прикордонників. Наприклад, не працює QR-code, виявлено виправлення, сертифікат заповнений від руки або містить не повну інформацію.

Єгипет визнає вакцини, схвалені ВООЗ і єгипетським лікарським агентством: Pfizer, Moderna, AstraZeneca, Sinovac, Janssen, Sputnik V. Цифрові версії сертифікатів, у тому числі ті, що генеруються в додатку “Дія”, наразі не визнаються єгипетською стороною.

Нагадаємо, невакцинованим іноземцям перед в’їздом в Єгипет дозволили робити експрес-тест на антиген, а не тільки ПЛР-тести, як було раніше.


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.

Єгипет без пірамід

великий огляд цікавих місць