Єгипет зменшує вартість туристичних віз та квитків у музеї

Влада Єгипту вирішила зменшити вартість туристичних віз на літо 2020. Також вдвічі зменшать вартість доступу до археологічних пам’яток та музеїв.

Міністерство туризму Єгипту тимчасово знизила ціну на туристичну візу з $25 до $15. Крім того, міністерство відмовилось від плати за оренду всіх базарів та кафе, що розміщені біля археологічних пам’яток та музеїв, а також вдвічі зменшив вхідні квитки для відвідувачів.

Раніше в Єгипті дозволили готелям знову відкритись, але поки що для внутрішніх туристів і за умови, що вони будуть заповнені не більше ніж на 25% до кінця травня. Водночас, у готелях заборонили «шведські столи», сауни, масажистів та масові зібрання.

Прем’єр-міністр Мостафа Мадбулі заявив, що відбудеться поступове відновлення деяких заходів з середини червня, а також розгляне питання повернення обідів в приміщеннях ресторанів із суворими заходами безпеки в червні.

За матеріалами: Lonely Planet


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: