Єгипет змінює умови в’їзду в країну з 1 вересня

Влада Єгипту змінила правила надання довідок про проходження ПЛР-тестів на коронавірус для туристів, що подорожують в країну.

Нові правила стануть обов’язковими з 1 вересня для всіх осіб старше 6 років, в тому числі і для українських туристів. В’їзд буде дозволено тільки для пасажирів, які мають негативний результат тестування на Covid-19.

Раніше, термін дії довідки щодо результату тестування встановлювався в 48 годин, тепер же влада Єгипту збільшила цей термін до 72 годин.

Крім того, мандрівники під час перетину кордону повинні будуть надати результати тестування в паперовому вигляді. Електронні копії довідок прийматись не будуть.

Через введення нових правил деякі туристичні оператори вже почали включати у вартість нових бронювань турів в Єгипет тестування на коронавірус.

Згідно з новим списком країн МОЗ України від 30 серпня 2020 року, Єгипет входить в зелену зону. Це означає, що по поверненню в Україну не потрібно проходити ПЛР-тестування на коронавірус або 14-денну самоізоляцію.

До речі, Єгипетські піраміди знову відкрили для відвідувачів.

Джерело: Avianews


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.