Єгипетські піраміди знову відкривають для туристів

В Єгипті прийняли рішення зняти карантинні обмеження щодо відвідування музеїв та пірамід.

Про це повідомляє Cairoscene.

Офіційно підтверджено – з 1 вересня всі музеї та археологічні пам’ятки по всій країні нарешті відкриються“, – йдеться в повідомленні.

Влада Єгипту вирішила відновити туристичну галузь в повному обсязі, проте з деякими обмеженням. Зокрема, в готелях дозволено заселяти туристів лише в половину номерів, туристичні групи будуть обмежені до 25 осіб. Обов’язковими також будуть вимірювання температури та захисна маска, а всередину пірамід пускатимуть не більше 10-15 осіб одночасно.

Крім того, всі іноземні громадяни, які прибувають до Єгипту, зобов’язані мати сертифікат з негативним результатом ПЛР-тесту, зробленого не пізніше, ніж за 72 години до прибуття до Єгипту.

Нагадаємо, обмеження на пересування в Єгипті, яке було введено на початку місяця, вже відміняють.

До речі, в рамках масштабної реконструкції у комплексі пірамід в Гізі з’являться кафе, ресторан і лаунж-зона. Також, в Єгипті вдвічі зменшать вартість доступу до археологічних пам’яток та музеїв.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: