Єврокомісія пропонує продовжити заборону на в’їзд у ЄС до 15 травня

Європейська комісія запропонувала країнам Шенгенської зони продовжити тимчасові обмеження на в’їзд в Євросоюз до 15 травня 2020.

Про це пише ЦТС.

“Досвід держав-членів та інших країн, схильних до пандемії, показує, що заходи, що застосовуються для боротьби з поширенням вірусу, вимагають більш 30 днів, щоб бути ефективними”, – йдеться в комюніке Єврокомісії.

Комісія заявляє, що дії на зовнішніх кордонах можуть бути ефективними в тому випадку, коли всі країни Шенгенської зони будуть дотримуватись однакового алгоритму закінчення карантину.

Обмеження на поїздки, поширюється на всі держави-члени Шенгенської зони (включаючи Болгарію, Хорватію, Кіпр і Румунію) і чотири асоційованих держави (Ісландію, Ліхтенштейн, Норвегію та Швейцарію) – разом 30 країн.

До речі, в ЄС хочуть змінити правила компенсації за затримані або скасовані рейси. Також, раніше повідомлялось, що пандемія коронавірусу на вплине на безвіз між Україною та ЄС.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: