Єврокомісія запропонувала нові правила авіаперевезень

Європейська комісія запропонувала розширені пропозиції, спрямовані на те, щоб пасажири змогли безпечно подорожувати літаками.

Серед пропозицій комісії, авіакомпанії та аеропорти повинні наполягти на тому, щоб пасажири обов’язково носили маски. Крім того, потрібно реорганізувати реєстрацію на рейс та перевезення багажу, щоб уникнути натовпів. Також хочуть мінімізувати рух пасажирів у салонах літаків для зменшення контактів, зокрема з бортпровідниками.

Настанови не є обов’язковими, але вони можуть допомогти сформувати основу для урядів та компаній, коли скасування обмежень через пандемію буде знято.

Тим не менш, комісія не торкнулася деяких більш суперечливих заходів, запропонованих щодо безпеки пасажирів. Наприклад, раніше пропонувалось заблокувати середні крісла в салонах, однак комісія не включила це правило до остаточних рекомендацій.

Також в комісії рекомендують, щоб ваучери на скасовані рейси або туристичні тури залишалися дійсними принаймні рік.

До речі, в ЄС рекомендують планувати подорожі не раніше осені.

Джерело: Reuters


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: