Єврокомісія запустила сайт з усіма правилами для мандрівників

За ініціативи Єврокомісії створено онлайн-сервіс Re-Open EU, де вказано усі актуальні правила та рекомендації для поїздок в країни ЄС.

Скористатись інтерактивним сервісом можна за посиланням.

На сайті зібрано посилання на офіційній джерела, телефони гарячих ліній, правила для мандрівників та інші інформацію з 27 європейських країн.

Європейський Союз та всі його держави-члени планують безпечне відновлення подорожей Європою. Хоча охорона здоров’я населення залишається нашим пріоритетом, ми хочемо, щоб усі насолоджувались відпочинком, збиралися знову з родиною та друзями та мали можливість подорожувати з будь-якою метою. Цей інтерактивний інструмент надає вам інформацію, необхідну для впевненого планування європейських подорожей та відпусток, залишаючись здоровими та в безпеці. Інформація часто оновлюється та доступна на 24 мовах для вашої зручності“, – розповідають автори проєкту.

Крім того, міжнародна асоціація повітряного транспорту (IATA) запустила інтерактивну мапу з правилами подорожей під час пандемії Covid-19 в усі країни світу.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.