Європейські авіакомпанії повернуть кошти за скасовані рейси

Найбільші європейські авіакомпанії погодились повернути кошти за скасовані рейси під час пандемії замість ваучерів.

Як повідомляє Avianews, Єврокомісія домовилась з 16 авіакомпаніями про те, що вони повертатимуть гроші пасажирам замість вручення ваучерів. У 2020 році, коли почалось масове скасування рейсів через карантинні обмеження, авіакомпанії почали масово видавати пасажирам ваучери, які можна було використати на майбутні подорожі.

Тепер же авіакомпанії пообіцяли повертати кошти в разі подальших скасувань рейсів протягом семи днів, як це передбачає законодавство ЄС. При цьому, вони повинні проінформувати пасажирів про можливі опції: зміни маршруту або дати вильоту, повернення коштів чи вручення ваучеру. Пасажир повинен сам погодитись на отримання ваучеру замість грошей.

Ще одна домовленість стосується пасажирів, які замовляли квитки через агентства і зіткнулись з тим, що посередники затягували процес повернення коштів. Пасажирам дозволили напряму звертатись в авіакомпанії, а не в агентства.

Нові домовленості були узгоджені авіакомпаніями Aegean Airlines, Air France, Alitalia, Austrian Airlines, British Airways, Brussels Airlines, EasyJet, Eurowings, Iberia, KLM, Lufthansa, Norwegian, Ryanair, TAP, Vueling і Wizz Air.


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.

Як отримати компенсацію за затриманий або скасований рейс

Від €200 до €750