Йорданія готується приймати туристів з початку серпня

З 4-го серпня влада Йорданії планує відкрити кордони країни, а з 5-го відновити міжнародне авіасполучення.

Уряд країни вже склав список “зелених” країн, жителі яких зможуть вільно в’їжджати до Йорданії. До нього потрапили – Австрія, Австрія, Німеччина, Гренландія, Грузія, Данія, Ірландія, Ісландія, Італія, Канада, Кіпр, Китай, Латвія, Литва, Малайзія, Мальта, Монако, Нова Зеландія, Норвегія, Тайвань, Таїланд, Швейцарія і Естонія. Водночас, до офіційного відкриття список можуть змінити.

Всі, хто приїжджає до Йорданії, повинні мати негативний тест на COVID-19. За 24 години до вильоту обов’язково заповнити онлайн-форму про стан здоров’я, яка обійдеться в € 48.

Нагадаємо, українська авіакомпанія Yanair отримала дозвіл від Державіаслужби на запуск прямий перельотів між Україною та Йорданією.

На даний момент, влада Йорданії залишає закритими кордони для українських мандрівників. Проте, МОЗ України внесло Йорданію до зеленого списку, тому після повернення не потрібно проходити самоізоляцію або здавати тест на коронавірус.

Джерело: 34Travel


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.