Йорданія змінила умови в’їзду для українців

Йорданія скасувала обов’язкову самоізоляцію для мандрівників з України, проте залишила низку карантинних вимог.

Як повідомляють в МЗС України, іноземці, які планують їхати до Йорданії мають зробити ПЛР-тест не пізніше ніж за 72 години до прибуття. Також потрібно буде пройти ще один тест після прибуття в країну, безпосередньо в аеропорту. Вартість такого тесту складає близько $60.

У разі отримання негативного результату тесту, проходження карантину або самоізоляції не вимагається. За недотримання умов іноземцям загрожує штраф у розмірі 14 тис. доларів США.

Крім того, усі іноземці повинні придбати поліс медичного страхування, який покриває витрати на лікування Covid-19. Перед поїздкою, іноземці також мають заповнити спеціальну електронну форму та встановити на телефон мобільний додаток “Aman”.

Детальну інформацію щодо в’їзду іноземців на територію Королівства можна знайти за посиланням.

Нагадаємо, Йорданія відкрила кордони для українських мандрівників ще 8 вересня 2020-го. Проте Україна потрапила до “червоної зони”, тому навіть з негативним тестом на коронавірус, потрібно було пройти обов’язкову самоізоляцію.

До речі, українська авіакомпанія SkyUp анонсувала регулярні рейси між Україною та Йорданією.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.