З 1 червня на Львівщині планують відновити туристичний сезон

У Львівській області планують розпочати туристичний сезон 1 червня. При цьому, особливу увагу хочуть приділити еко- та агротуризму, а також сімейним мандрівкам.

Про це заявив заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод під час відвідування національного природного парку “Сколівські Бескиди” та смт Славське, повідомляє пресслужба облдержадміністрації.

Він розповів, що вже розробляється стратегія виходи з кризи туристичної галузі області. Планується до кінця травня допомогти скооперуватись та вийти з кризи туристичному сектору, підтягнути якість інфраструктури і впровадити всі безпекові заходи.

Першого червня туристичний сезон має стартувати. Кожна криза – це шанс вирости, зробити досі неможливе, придумати щось нове. Сьогодні дуже важливо зосередитися на еко- та агротуризмі, оздоровчому напрямі відпочинку, а також мандрах для родин. Львівщина має всі передумови, щоб надати якісні та безпечні послуги для туристів”, – каже Юрій Холод.

Зазначається, що у НПП “Сколівські Бескиди”, який охоплює 35 684 гектарів лісів, лук та гір Прикарпаття і Карпат, вже розроблено 144 км шляхів активного туризму та екологічних стежок. Зокрема, 8 екостежок протяжністю 29 км та 115 км – 13 шляхів активного туризму.

“За півтора місяці у Сколе також має з’явитися новий інформаційно-екологічний центр з автостоянкою. Цей центр стане стартовою точкою еколого-пізнавального маршруту на гору Парашка та екостежки “До Альтани”. Тут можна буде залишити авто та отримати інформацію про екостежки та маршрути всього НПП “Сколівські Бескиди”, – каже в.о. директора НПП “Сколівські Бескиди” Василь Приндак.

Крім того, обласні посадовці також відвідали територію заповідника “Тустань”, проінспектували подальше створення велоінфраструктури у Славському, де з 2018 по 2020 побудовано 6,8 км велодоріжки.

Один із найважливіших напрямів діяльності ЛОДА у напрямі туризму – донесення пропозицій від галузі до урядовців.

“Пропонуємо якнайшвидше дозволити роботу готелів, які зможуть гарантувати дотримання чітких суворих правил гігієни та безпеки для гостей. Також ми за те, щоб з 12 травня розглянути можливість відкриття ресторанів і кав’ярень, які працюватимуть “на виніс”, – зазначає Юрій Холод.

До речі, на Закарпатті очікують збільшення туристичного потоку не раніше листопада.

7 крутих локацій для відпочинку на західній Україні

Будиночки в лісі, котеджі та готелі

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.