З 1 серпня Австрія розпочне приймати авіарейси з України

З 1 серпня Австрія знову зможе приймати авіарейси з України, але пасажирам потрібно буде пред’явити негативні тести на Covid-19 і пройти 10-денний карантин.

Про це пише ЦТС з посиланням на пресслужбу міжнародного аеропорту Відня.

Введена раніше заборона на рейси з ряду країн припиняє дію 31 липня. Замість цього будуть введені суворі правила в’їзду. З одного боку, це забезпечить безпеку, з іншого – гарантує свободу пересування“, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що країни будуть поділені на три групи. З “безпечних” держав, таких як – Бельгія, Чехія, Франція, Іспанія, Німеччина, Великобританія та інших, можна в’їжджати без обмежень. Пасажири з інших країн зможуть вибрати між негативним тестом на коронавірус або 10-денним карантином.

Проте для громадян багатьох держав знадобиться як тест на COVID-19, так і проходження карантину. У цей список увійшли Україна, Китай, США, РФ, Білорусь та інші країни.

Тест на коронавірус можна буде пройти в аеропорту Відня з 7:00 до 20:00 без попередньої реєстрації. Результати будуть відомі через 3-6 годин.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: