З 1 жовтня Таїланд відкриє ще 5 напрямків для щеплених туристів

Для іноземців планують відкрити Бангкок, Чіангмай, Паттаю, Фетчабурі та Прачуап Хірі Хан.

Як повідомляє TATNews, тайський уряд продовжує поетапне відкриття курортів країни. Раніше для щеплених туристів відкрили Пхукет, Крабі, Пхангнга, Самуї та Сурат Тані.

Крім того, з середини жовтня відкриють ще 21 напрямок по всій країні. Зокрема, відкриються: Чіанграй, Лампун, Мей-Хонг-Сон, Нан, Фрей та Сухотай на Півночі; Буенг Кан, Нон Хай, Убон Ратчатані та Удон Тані на північному сході; Канчанабурі та Ратчабурі на Заході; Чантабурі, Районг і Трат на Сході; Аюттхая в центральному регіоні та Накхонсітхаммарат, Ранонг, Сатун, Сонгкхла та Транг на Півдні.

Таїланд з серпня 2021 включив Україну до переліку країн, з яких можна відвідувати деякі регіони за туристичними програмами “Sandbox Phuket” та “Samui Plus“. Всі без винятку особи, які планують прибути до Таїланду, мають попередньо отримати Сертифікат на в’їзд (Certificate of Entry).

В’їзд дозволено виключно повністю щепленим туристам. Таїланд визнає наступні вакцини: AstraZeneca, Sinovac (Coronavac), Johnson’s and Johnson’s/Janssen, Moderna, Sinopharm, Pfizer (COMIRNATY), Covishield.


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.

Ціни в Таїланді

Скільки коштує переліт, житло, їжа та розваги