З 1 жовтня у SkyUp реєстрація в аеропорту на міжнародні рейси стає платною

Українська лоукост-авіакомпанія SkyUp Airlines з 1 жовтня вводить збір за оформлення посадкового талону в аеропорту. Онлайн-реєстрація залишається безкоштовною.

Про це повідомили в пресслужбі авіакомпанії.

Починаючи з 1 жовтня вартість оформлення посадкового талону в аеропорту становитиме 18 євро в еквіваленті національної валюти. Онлайн-чекін залишається безкоштовним.“, – йдеться у повідомленні.

Платну реєстрацію планують запроваджувати поступово. Вона буде діяти тільки в тих аеропортах, де буде доступний безкоштовний онлайн-чекін.

Платна реєстрація запроваджуватиметься поступово і діятиме тільки в тих аеропортах, де буде доступний безкоштовний онлайн-чекін. Актуальний список аеропортів можна перевірити за посиланням.

Крім того, реєстрація в аеропорту залишається безкоштовною для деяких категорій осіб:

  • Люди старше 60 років. Документ підтвердження — паспорт
  • Учасники АТО/ООС. Документ підтвердження — посвідчення учасника АТО/ООС
  • Особи, що мають I та II групу інвалідності. Документ підтвердження — посвідчення отримувача державної соціальної допомоги інваліда

Реєстрація онлайн відкривається за 48 годин і закривається за 5 годин до вильоту.

Щоб зареєструватися, треба зайти на сайт skyup.aero і перейти в персональний кабінет, де буде можливість оформити онлайн-чекін на рейс.

Також, нагадування про рейс прийде у листі авіакомпанії, які пасажири отримують за 48 годин до вильоту.

SkyUp: все, що вам потрібно знати про авіакомпанію

Бронювання, багажні правила, додаткові послуги

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.