З 24 квітня в Чехії відкривають кордони

Чехія стала першою європейською країною, яка частково послабила карантинні обмеження на заборону перетину кордонів.

Відтепер, громадяни можуть вільно переміщатись всередині країни і виїжджати за її кордон.

Як розповідає міністр охорони здоровя Чехії, після повернення в Чехію необхідно буде надати негативний тест на коронавірус або пройти двотижневий карантин. Дане правило поширюється і на іноземців, однак поки що допускатимуться тільки студенти або по робочих візах.

Ще з середини квітня в Чехії почали послаблювати карантинні обмеження. В країні вже запрацювали ринки, майстерні, салони з продажу автомобілів. Дозволено проводити весілля та святкування, однак не більше 10 осіб.

Раніше, уряд Чехії опублікував план виходу з карантину. Так, з 27 квітня відкриються роздрібні магазини площею до 200 кв.м, які мають прямий доступ з вулиці. 11 травня відкриються магазини площею до 1000 кв.м, з прямим доступом з вулиці. Також, розпочнуть працювати автошколи, тренажерні зали, фітнес-центри. З 25 травня передбачається відкрити перукарні, солярії, масажні салони, музеї, галереї та зоопарки. 8 червня планується відкрити торгові центри, ресторани, кафе, бари, готелі, театри і туристичні маршрути.

До речі, в Нідерландах розпочали відновлювати авіасполучення


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.