З України запустять регулярне авіасполучення з Сінгапуром та Ісландією

Уряд України підтримав відкриття регулярного повітряного сполучення із Сінгапуром та Ісландією.

Про це повідомляє пресслужба Мінінфраструктури.

Не дивлячись на кризу авіаційної галузі у всьому світі, пов’язану з пандемією COVID-19, ми продовжуємо роботу з розширення переліку країн, з якими співпрацюємо в авіаперевезеннях.” – розповів Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

Міністр додав, що вже йде підготовка до укладення двох міжурядових угод про повітряне сполучення з Сінгапуром та Ісландією.

Ми готуємось до укладення двох міжурядових угод про повітряне сполучення з Сінгапуром та Ісландією. Сьогодні відповідними розпорядженнями Уряд схвалив проєкти цих угод та уповноважив голову Державної авіаційної служби підписати їх від української сторони”, – прокоментував прийняте рішення Владислав Криклій.

Угоди визначатимуть порядок регулювання міжнародних польотів під час експлуатації договірних ліній між Україною та Сінгапуром та між Україною та Ісландією.

Крім того, вони встановлюватимуть умови, відповідно до яких авіапідприємствам надаватимуться та скасовуватимуться дозволи на виконання регулярних польотів, передбачатимуть взаємне визнання посвідчень членів екіпажу та міститимуть положення стосовно авіаційної безпеки тощо.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.