Залізничне сполучення в Україні можуть запустити вже цього тижня

Залізничне сполучення в Україні може бути відновлено раніше, ніж анонсував Кабмін. Поїзди розпочнуть курсувати не з 1 червня, а вже цього тижня.

Про це Сніданку з 1+1 розповів міністр інфраструктури Владислав Криклій, однак точної дати не назвав.

Планується запустити всі типи поїздів. Проте першими поїдуть приміські електрички, далі поїзди далекого сполучення – швидкісні експреси та нічні поїзди. Також, запустять поїзди за кордон, якими українці зможуть повертатись додому, а тому не потрібно буде чекати на евакуаційні авіарейси.

Щодня в кожні області збирається комісія із техногенної та екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та розглядають свіжі показники захворюваності. Після чого, ухвалюється рішення де послаблювати карантин і запускати транспорт.

Робити висадку можна, а підбирати пасажирів – з логіки прийнятих рішень воно буде не раціональним і наражатиме на небезпеку інших пасажирів. Треба пам’ятати, що транспорт – це не тільки підвищення мобільності, але і розповсюдження хвороби“, – наголосив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Також міністр повідомив, що вже цієї середи або від четверга з’являться в продажі залізничні квитки. Ціни на них піднімати не будуть. Утім, вони все одно подорожчають. Справа у тому, що починається гаряча літня пора. У цей час підвищений попит на квитки і, як і кожного року, від червня і аж до 31 серпня квитки продають за підвищеним коефіцієнтом – плюс 7%.

Нагадаємо, в Уряді повідомили, що пасажирське сполучення відновлюватимуть в 3 етапи.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.