Зимовий туризм в Австрії буде майже без обмежень для щеплених туристів

Уряд Австрії анонсував туристичний сезон 2020-2021 рр., але з деякими карантинними обмеженнями. Допуск до ресторанів, готелів та на канатні дороги буде за умови носіння FFP-маски, сертифікату вакцинації чи одужання, або негативного ПЛР-тесту.

Про це повідомила під час пресконференції міністерка туризму Елізабет Кьостінгер, передає “Укрінформ“.

За її словами, уряд розробив чіткі правила для зимового сезону. Мандрівники, які мають щеплення проти коронавірусу або довідку про одужання, зможуть відпочивати в Австрії практично без обмежень, за винятком носіння масок.

Крім того, на гірськолижних курортах Австрії взимку працюватимуть вечірні та нічні бари, вхід до яких буде можливим за умови вакцинації чи одужання, або ж негативного ПЛР-тесту. Водночас якщо кількість заражених буде зростати, то правила посилять: до барів пускатимуть лише за наявності сертифікату вакцинації чи доказу про одужання. Такі ж правила поширюватимуться на вхід до різдвяних містечок.

Нагадаємо, з 1 липня вакцинованим мандрівникам з України в’їзд до Австрії можливий для всіх цілей подорожей. Визнані вакцини: Pfizer, AstraZeneca, Covishield, Johnson & Johnson, Moderna, Sinopharm, Sinovac.


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.